11.05.2021 - Konsutacje dla rodziców on-line

KONSULTACJE Szanowni Państwo,
planowane na wtorek 11 maja konsultacje odbędą się w formie zdalnej poprzez platformę Teams, z której korzystają Państwa dzieci. Nauczyciele będą dostępni w godzinach 17.00-18.00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na rozmowę przez dziennik elektroniczny Librus.

Informacja dla Rodziców Przyszłych Pierwszoklasistów

Szanowni Rodzice Przyszłych Pierwszoklasistów!

Ze względu na panującą sytuację pandemiczną, spotkanie z Rodzicami nie może odbyć się
w szkole. Przekazujemy poniżej najważniejsze informacje organizacyjne.

INFORMACJE OGÓLNE

• Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły w ostatnim tygodniu sierpnia.
  • Listy z przydziałem uczniów do klas oraz nazwiskami wychowawców zostaną wywieszone na drzwiach szkoły (wejście główne) w ostatnim tygodniu sierpnia.
  • Nauka w naszej szkole odbywa się w trybie dwuzmianowym.
  • Oferta edukacyjna klas I – III jest niezwykle bogata, ponieważ w planie lekcji uwzględnione są dodatkowe zajęcia edukacyjne: język niemiecki, szachy, taniec.
  • Na początku września przestawiamy ofertę dodatkowych zajęć - płatnych, które odbywają się na terenie szkoły.
  • Szkoła posiada stołówkę (bez kuchni), Rada Rodziców dokonuje wyboru firmy cateringowej. Obiady są odpłatne.
  • Uczniów na co dzień wspierają pedagog i psycholog szkolny oraz logopeda.
  • Szkoła posiada salę do zajęć terapii sensorycznej.
  • Uczniowie mogą korzystać z dowozów szkolnych (Regulamin dostępny na stronie szkoły). Oświadczenia i zgody składa się na początku roku szkolnego.
  • W pracy wykorzystujemy dziennik elektroniczny (Librus).
  • Prosimy o podpisanie wszystkich podręczników, zeszytów, przyborów, worków.
  • Decyzję o wyborze ubezpieczyciela podejmuje Rada Rodziców na początku września.
  • Na uroczystościach szkolnych uczniów obowiązuje strój galowy.
  • Na terenie szkoły obowiązuje obuwie zamienne.

ŚWIETLICA SZKOLNA

• Świetlica szkolna pracuje w godzinach 6.30 – 17.00.
  • Podstawą przyjęcia ucznia do świetlicy jest złożenie w szkole Karty zapisu dziecka do świetlicy w dniu 1 września (dokument będzie dostępny na stronie szkoły od 23 sierpnia).
  • Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem świetlicy szkolnej

• Oferta świetlicy obejmuje różnorodne zajęcia, które umożliwiają rozwój zainteresowań i uzdolnień dzieci (między innymi: zajęcia plastyczno-techniczne, umuzykalniające, sportowe, kreatywne, czytelnicze, językowe).
  • Zapraszamy do poznania naszych działań: https://liblink.pl/4duRM2jwA7
  • Wszelkie pytania dotyczące pracy świetlicy szkolnej prosimy kierować pod adres:

INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH

• We wrześniu uczniowie otrzymają zakupione z dotacji celowej podręczniki i ćwiczenia do zajęć edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego.
  • Podręczniki są własnością szkoły i zostaną wypożyczone na rok szkolny każdemu dziecku - Regulamin wypożyczeń dostępny na stronie internetowej szkoły w zakładce „Dokumenty” – „Regulamin korzystania z podręczników”.
  •  Ćwiczenia będą przekazywane bez obowiązku zwrotu.
  •  Informacja na temat podręcznika i ćwiczeń do religii, szachów, j. niemieckiego zostanie podana do informacji we wrześniu.

WYPRAWKA DO KLASY PIERWSZEJ

• 1 zeszyt 16-kartkowy w linie (niebiesko-czerwone),
  • 1 zeszyt 16-kartkowy w kratkę,
  • 1 teczka A4 na prace plastyczne,
  • blok rysunkowy i blok techniczny biały, blok rysunkowy oraz blok techniczny kolorowy,
  • zeszyt papierów kolorowych,
  • farby plakatowe,
  • 2 pędzelki różnej grubości,
  • plastikowy kubek do malowania,
  • plastelina,
  • pastele,
  • kredki woskowe.

WYPOSAŻENIE PIÓRNIKA

• 2 ołówki, temperówka,
  • nożyczki, linijka, gumka, klej w sztyfcie,
  • kredki ołówkowe,
  • długopisy kolorowe,

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

• strój gimnastyczny: biała koszulka i czarne bądź granatowe spodenki (w worku),

Prosimy o śledzenie szkolnej strony internetowej.

Z uwagi na zachowanie zasad bezpieczeństwa w obecnym czasie prosimy wyłącznie
o kontakt telefoniczny - 71/ 316 51 32, 71/ 316 50 38 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Wychowawcy Świetlicy

Wyświelt prezentację

Konstytucja 3 Maja - TV Teams- Zapraszamy!

Odwiedza nas 322 gości oraz 0 użytkowników.