DzienBabciiDziadkaKto z nas nie uwielbia otrzymywać prezentów? Tym razem jeszcze większą przyjemnością dla naszych uczniów okazało się wykonanie upominków dla ukochanych dziadków. To nie były jedynie zajęcia plastyczne, to była to ważna lekcja wychowawcza.

 

 

Nasza galeria foto 

ApelSukcesuSzkolne apele sukcesów to wspaniała okazja do uhonorowania pracowitości oraz uzdolnień wielu uczniów. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w konkursach świetlicowych w I półroczu. 
Przy tej okazji wychowawcy świetlicy bardzo dziękują Uczniom i Rodzicom za duże zaangażowanie w działania na rzecz świetlicy szkolnej.

Karnawal swietlicaTym razem chwalimy się zdolnościami plastycznymi i kreatywnością naszych uczniów, które to obserwujemy patrząc na wykonane przez dzieci maski karnawałowe.

 

Nasza galeria foto :)

WitaminkiW szkolnej świetlicy odbyły się warsztaty zdrowego odżywiania. Wspólnie zastanawialiśmy się, co powinniśmy jeść aby nie chorować oraz mieć siłę i ochotę do zabawy i nauki. Zajęciom towarzyszyły quizy i zabawy. Nauczyliśmy się "Piosenki o niezdrowym odżywianiu", śpiewaliśmy utwory "Witaminki, witaminki", oraz "Ogórek".  Zajęcia zakończyły prace plastyczne promujące zdrowe odżywianie. 

 

Zapraszamy  do  galerii  zdjęć!!

 

Zima świetlicaTęskniąc za zimą w świetlicy szkolnej co i raz powstają piękne zimowe krajobrazy, kolorowe karmniki, inne plastyczne prace, z zimą w roli głównej. W piątek 17.01, uczniowie klas I, mieli za zadanie stworzyć zimowy świat z wykorzystaniem waty. Zdjęcia najlepiej oddają zaangażowanie i zimowy klimat, za którym, jak się okazuje, wszyscy trochę tęsknimy. Trudnością dodatkową tych prac były drzewa- ręce, które w parach trzeba było sobie odrysować, a następnie wyciąć. Na obrazkach przeważają piękne bałwany, a waciany śnieg , jak prawdziwy puch, otula drzewa... Może uda nam się przywołać zimę choć na chwilę, choć na ferie....

 

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!