Świetlica szkolna miała przyjemność gościć Hanię, Julię i Janka, którzy opowiedzieli nam wiele interesujących, a zarazem nieznanych uczniom faktów dotyczących życia na Islandii. Jako mieszkańcy tego fascynującego kraju, zachęcili nas wszystkich do podróży, a także do dalszego zgłębiania wiedzy na temat historii i kultury islandzkiej. Bardzo dziękujemy za to spotkanie i mówimy DO ZOBACZENIA :)

Cieszymy się, że uczniowie świetlicy szkolnej mieli możliwość w takiej właśnie formie poszerzać wiedzę oraz rozbudzać swoje zainteresowania.Islandia

W zeszłym roku uczniowie świetlicy szkolnej stworzyli wyjątkowo wysoką i piękną kukłę. W przyszłym roku pobijemy ten rekord!

Wiosna2019

 Z okazji Dnia Wiosny 2020 roku - życzymy wszystkim zielonych pąków na drzewach, krokusów i przebiśniegów. Pod stopami ziemi, która zaczyna pachnieć, nad głową słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje.

Wiosny w przyrodzie i w życiu!

Dużo zdrowia

Walentynkowe drzewkaWychowawcy świetlicy kolejny raz przeprowadzili lubiane przez uczniów zajęcia prowadzone metodą EPR (edukacja przez ruch).  Sposób prowadzenia takich zajęć pobudza do działania całe ciało, rozbudza wyobraźnię i każdorazowo... efekt jest zaskakujący. Uczniowie w rytm muzyki wykonują różne polecenia nauczyciela, poczynając od gimnastyki rąk i głowy, poprzez rytmiczne zabawy z kartką, kończąc tańcem kredek. Tym razem najtrudniejszą okazała się część wycinania serduszek ze złożonej kartki. Ale po kilku próbach, okazało się, że każdy potrafi! Piękne walentynkowe drzewa zdobią teraz naszą świetlicę :)