We wtorek 30 września w Szkolnej Dziupli świętowaliśmy dzień (uśmiechniętego) chłopaka. Pamiątką z tego dnia są kartki wykonane metodą origami przez świetlicowe koleżanki, pod czujnym okiem pani Doroty Jakimiuk.

Chłopcy rywalizowali ze sobą w jedzeniu jabłek na sznurku, nawlekaniu igły, czy robieniu dobrej miny do kwaśnej cytryny. Nasi mali mężczyźni musieli wykazać się nie lada odwagą, zapraszając do tańca koleżankę oraz siłą - testując swoje możliwości podczas siłowania na rękę. Najwięcej radości wywołała konkurencja, w której chłopcy prezentowali się na wybiegu w strojach zaprojektowanych przez nasze świetlicowe projektantki mody. Ze skrawków materiału udało się stworzyć niezwykłe kreacje.
Wszyscy chłopcy dostali słodkie upominki, a zwycięzcy konkurencji symboliczne nagrody. Wszystkim chłopcom jeszcze raz – wszystkiego, co najlepsze.

Zapraszamy do galerii.

Wrzesień w Dziupli czyli szkolnej świetlicy minął szybko i atrakcyjnie. Dzieci nie miały czasu, aby się znudzić, tym co oferowali opiekunowie. Ciągłe zabawy, gry, współpraca przy odrabianiu lekcji, muzyka itd.

Zapraszamy do galerii.


Telefon do opiekunek świetlicy: 798 063 946

Kolejna wystawa prac pojawiła się w szkolnej świetlicy. Tym razem są to przestrzenne "rzeźby" z plasteliny. Uczniowie wykazali się nie lada umiejętnościami manualnymi, tworząc różne zwierzątka.
Część z nich podziwiać można w galerii na naszej stronie www. Zapraszamy do niej.

W naszej szkole pojawiła się wystawa prac dzieci, które uczęszczają na zajęcia świetlicowe.
Młodzi artyści podczas zajęć plastycznych tworzyli bajkowe owady w wielkim formacie, dzięki temu powstały fantastyczne stwory, które zdobią obecnie nasz korytarz.