Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i poświęcony czas Panu Pawłowi Flaszczyńskiemu – emerytowanemu policjantowi, który odwiedził klasę 3d. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo uczniów w czasie wakacji, w ujęciu najnowszych przepisów oraz zagrożeń. Pan Paweł przypomniał ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa oraz przybliżył, na czym polega praca Policji. Zwieńczeniem wizyty była prezentacja stroju oraz elementów wyposażenia policjanta. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję do czynnego udziału Agnieszka 1w zajęciach poprzez możliwości zadawania pytań, na które prowadzący udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Na pożegnanie uczniowie wraz z wychowawczynią serdecznie podziękowali za wizytę i cenne wskazówki.

„Wszystko, co wielkie,
Jest wielkie przez serce.”
Cyprian Kamil Norwid

Dziękujemy wszystkim za bezinteresowne i godne naśladowania zaangażowanie w organizację tegorocznego Festynu szkolno-rodzinnego.

Dziękujemy:
Panu Janowi Żukowskiemu
Wójtowi Gminy Żórawina,

firmie SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina, Panu Przemysławowi Rokowi
właścicielowi restauracji "Pod dębami " w Milejowicach,

firmie "Terytorium" Sp. z o.o. Żórawina,

firmie Inwestrol IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno-Doświadczalne, Żórawina,

Grupie WILMAR Marek Wilczyński, S.K.A. Żórawina,

firmie Ogrody Paweł Olewicz,

Bankowi Spółdzielczemu w Kątach Wrocławskich oddział w Żórawinie,

firmie SGB BANK Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie,

Pani Monice Bagińskiej,

właścicielce Salonu Urody w Żórawinie,

Pani Irenie Kicie, właścicielce zakładu fryzjerskiego w Żórawinie,

Pani Agnieszce Gruszeckiej, kwiaciarnia Dekoratornia w Żórawinie,

Pani Magdalenie Sielczak-Rum, MESSA sklep chemiczny w Żórawinie,

Pani Monice Mitszak, gabinet makijażu i pielęgnacji paznokci w Żórawinie,

Pani Małgorzacie Rybskiej-Bielec, właścicielce gabinetu weterynaryjnego OptiVet w Żórawinie,

firmie McCain Poland Sp. z o.o. z Chociwela,

Muzeum Powozów z Galowic,

Panu Andrzejowi Orzechowskiemu, firmie Auer Polska z Turowa.

Szczególne podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH RODZICÓW zaangażowanych bezpośrednio w organizację Festynu oraz Panu Kacprowi Kasprzakowi i Panu Dariuszowi Gadzińskiemu za użyczenie sceny i profesjonalnego nagłośnienia oraz obsługę sprzętu nagłaśniającego,

Strażakom z OSP w Żórawinie,
Policjantom z Żórawiny,
Paniom Pielęgniarkom z ZOZ w Żórawinie,
zespołowi "Owocówki" za porywający występ,
pracownikom obsługi szkoły za nieocenioną pomoc.
Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nasze działania. Głęboko wierzymy, że okazywana nam siła serca będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra naszych Dzieci.

Uczniowie, Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne i Dyrekcja Szkoły