Jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku szkolnym mogliśmy przeprowadzić konkurs w tradycyjnej formie. Nasi uczniowie spisali się znakomicie. Poniżej przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego.

WYNIKI:
Klasy IV-VI

I miejsce- Mateusz Kluczyński IV a
II miejsce- Filip Skowron VI b
III miejsce- Julia Midor V c

Wyróżnienia:
Ania Haręża, Ola Rok, Hania Buszko V c
Natalia Olearnik V c

Klasy VII - VIII
RECYTACJA
I miejsce - Nikola Nahrebecka VII a
II miejsce- Mateusz Mika VII d
III miejsce- Wiktoria Renkas VII d

POEZJA ŚPIEWANA
I miejsce ex aequo Veronika Mamchii VII d i Wiktoria Renkas VII d

KATEGORIA SPECJALNA
TEATR
I miejsce - Malwina Witek VIII a i Julia Witek Va

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego konkursu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z sylwetkami naszych laureatów!
17 maja na auli im. Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu Zdolny Ślązak, który otwiera drzwi wszystkich szkół średnich na Dolnym Śląsku. Nasz Laureat Mateusz Cielecki z kl. 8c również tego dnia odbierał dyplom i medal od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego za swoje osiągnięcia z historii. W tym roku w konkursie Zdolny Ślązak wystartowało 60 tysięcy uczniów ze Szkół Podstawowych w naszym województwie, tytuł Laureata osiągnęło kilkuset, w tym 32 z historii. Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej.

Filip Skowron

Klasa: 3b