Szanowni Państwo,

podejmowanie decyzji o miejscu kształcenia własnych dzieci jest sprawą trudną i wymagającą namysłu, zwłaszcza jeśli dzieje się to w warunkach przebudowy systemu edukacji. Pracownicy naszej szkoły starają się patrzeć na każdą zmianę jako na szansę stworzenia nowych, doskonalszych rozwiązań.

W poczuciu troski o to, aby zachować najlepsze praktyki, które udało się już wypracować w naszej szkole, a jednocześnie szukając wciąż nowych, innowacyjnych rozwiązań w procesie dydaktycznyczno-wychowawczym, chcemy we współpracy z Państwem stworzyć optymalne warunki do rozwoju Waszych dzieci. W naszej codziennej dydaktycznej pracy wciąż stawiamy pytania: jak efektywniej wspierać rodziców w trudzie wychowania, jak uczyć dzieci, żeby samodzielnie wzrastały nie tylko w latach, ale i w mądrości.

Atutem naszej Szkoły jest doświadczona i współpracująca ze sobą kadra, znakomita opieka edukacyjna i pedagogiczna, nowoczesne zaplecze dydaktyczne a przede wszystkim środowisko jakie staramy się tworzyć, budując współpracę między nauczycielami, rodzicami i uczniami. Szczególnie ważne są nasze doświadczenia i sukcesy, wiążące się z przygotowywaniem uczniów do konkursów, zawodów i różnego rodzaju rywalizacji. 
Chcemy, żeby wyróżnikami naszej szkoły były: 
- liczne innowacje pedagogiczne, 
- własne zaplecze sportowe i nauczyciele, dbający o wszechstronny rozwój i zdrowie fizyczne dzieci, 
- podwójne wychowawstwo w klasach, opieka edukacyjna i pedagogiczna, bogaty program zajęć dodatkowych.

                                                                                                                         Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.  

Grono Pedagogiczne i Dyrekcja Szkoły

Klasa IV -  sportowa: 

sportowa

1. Regulamin tworzenia i  funkcjonowania klasy  sportowej  w SP im. Bolesława Chrobrego  w Żórawinie  - pobierz

2. załącznik nr 1. Podanie o przyjęcie dziecka do  klasy  sportowej - pobierz

3. załacznik nr 2 . Oświadczenie ( deklaracja) - pobierz

4. Harmonogram rekrutacji  - pobierz

5. Próba sprawności fizycznej - pobierz

6. załącznik nr 7 - pobierz