Dzień Przedszkolaka 2019

zdjęcie startowe20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem od 2013r jest on uznany przez Sejm za Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W naszej szkole dzieci z oddziałów przedszkolnych spędziły swój dzień bardzo wyjątkowo. Było malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, zabawa z chustą klanza, tańce oraz słodki poczęstunek. To, co dobre jednak szybko się kończy i na następny Dzień Przedszkolaka musimy poczekać kolejny rok.

Galeria zdjęć - zapraszamy!