^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Nauka z LEGO

zdjęcie startoweWe wtorek w oddziałach przedszkolnych oraz klasach pierwszych odbyły się pokazowe lekcje Bricks 4 Kidz. Dzieci budowały ruchome modele z zestawów klocków opartych o LEGO®Technics. Na koniec wykorzystały swoje urządzenia do kreślenia kolorowych okręgów na papierowych talerzykach, które następnie mogły zabrać ze sobą do domu. W taki właśnie sposób zdobywały praktyczną wiedzę z elementów STEM (nauki przyrodniczej, technologii, inżynierii, mechaniki i matematyki). Po raz kolejny zabawa przez naukę okazała się strzałem w dziesiątkę sprawiając wiele frajdy naszym małym odkrywcom.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube