Przedszkolaki na sportowo

zdjęcie startoweW marcu już po raz drugi, 6-cio latki z naszej szkoły wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkolaka. Zawody rozpoczęła rozgrzewka. Były biegi, przysiady, podskoki a nawet pompki. Później odbyły się skoki przez skakankę, bieg slalomem, przewroty w przód oraz wspinaczka po drabinkach. Tego dnia nie zabrakło sportowych emocji, nie było też przegranych. Każdy z uczestników, za swoją sportową postawę i zdrową rywalizację, otrzymał złoty medal. Uprawiając sport zawsze będziemy wygrani!

Zapraszamy  do galerii!