^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

WIZYTA LEKARSKA W ZERÓWCE

Oddział Przedszkolny naszej szkoły odwiedził niecodzienny gość. Mieliśmy przyjemność gościć pana doktora Jakuba Jonkisza, który jest m.in. lekarzem piłkarskiego klubu WKS Śląsk Wrocław, licencjonowanym lekarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), ortopedą sportowym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Na spotkaniu każdy przedszkolak miał okazję pooglądać modele kości nogi, profesjonalne narzędzia chirurgiczne a także spróbować swoich sił w bandażowaniu i przyklejaniu plastrów.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube