^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Zdalne nauczanie

I. Bezpieczeństwo  w sieci Internet:secureTI

 

1. 10 Zasad bezpiecznego  korzystania z Internetu  - klasy  I-III 

2. Zasady  bezpiecznego  korzystania z Internetu  - klasy  IV-VIII

3. Cyberprzemoc

 cyfrowobezieczni

ORGANIZACJA PRACY  - WAŻNE I  CIEKWE !

* Infografika. Czy wiesz, jak pisać maile, aby nie popełnić gafy?  - pobierz

* Skuteczne uczenie w domu / Planowanie pracy - pobierz

Przykładowy  planner

  e learning

II. ZDALNE NAUCZANIE:

1. Zarządzenie 09/2019/2020 Dyrektora Szkoły  Podstawowej  im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie  dnia  25 marca  2020 roku w sprawie: kształcenie na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19

2. Komunikat KRUS

 

III. CYFROWA BIBLIOTEKA:

bibliotekicyfroweW związku z pracą szkoły w tym wyjątkowym czasie, biblioteka szkolna (kl.IV-VIII) wspomagać będzie uczniów poprzez działania:
1. Aby umożliwić dostęp do lektur (i nie tylko) udostępniamy wykaz bibliotek cyfrowych i innych źródeł darmowych (lub prawie darmowych) ebooków.
2. Zamieszczać będziemy informacje z linkami do całych lub częściowych audiobooków wybranych lektur obowiązkowych i uzupełniających.
3. Proponujemy włączenie się do akcji czytelniczo-plastycznej Zostań odkrywcą.

Materiały zamieszczane będą na Librusie.
Kontakt z nami także poprzez Librusa.

Zapraszamy na stronę Biblioteki szkolnej dla klas 0-3   
lub zakładka Biblioteka szkolna  na stronie szkoły
Prezentujemy tam dla uczniów klas 0-3 konkursy czytelnicze, zabawy plastyczne,  słuchowiska i  audiobooki z różnych kategorii książek i lektur dla dzieci na każdy dzień.


George R.R. Martin ( autor Gry o tron ) parę dni temu powiedział:
Gdy wszędzie wprowadzane są kwarantanny, różnego rodzaju blokady czy zarządzona zostaje izolacja, a zwykłe rozrywki przestają być dostępne, najlepszym sposobem na wypełnienie sobie czasu jest czytanie.

 

IV. POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA:

Pedagodzy i psycholodzy prowadzą konsultacje i porady zdalnie za pośrednictwem środowiska Librus, poprzez rozmowy telefoniczne - w razie potrzeby .

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube