^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

System oceniania

Przedmiotowe systemy oceniania w roku szkolnym 2020/2021


ocenyKażdy przedmiotowy system nauczania musi zawierać dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznia w ramach organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole na postawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach. W naszej szkole w ramach tych działań każde dziecko objęte pomocą psychologiczno-pedagogiczną ma założony arkusz dostosowania wymagań do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznia, który znajduje się w dokumentacji wychowawcy/nauczyciela przedmiotu.

Dokumenty obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021:

2. Język angielski - klasy I-III

2. Matematyka - klasy IV-VIII

3. Zajęcia komputerowe i informatyka - klasy IV-VIII

4. Religia - klasy I-III

5. Religia - klasy IV-VIII

6. Wychowawnie fizyczne (A.Laskowska)

7. Język polski - klasy IV-VIII

8. Historia

9. Wiedza o społeczeństwie

10. Etyka

11. Chemia

12. Muzyka

13. Wychowanie fizyczne

14. Język niemiecki

15. Fizyka - klasy 7, Fizyka - klasy 8

16. Geografia - klasy 5, Geografia - klasy 7, Geografia - klasy 8

17. Technika

18. Biologia

19. Edukacja dla bezpieczeństwa

20. Plastyka

WS Certyfikat 1  CMI

AK logo

mini

 

 

Szkoła Muzyczna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube