^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Zima

Zima świetlicaTęskniąc za zimą w świetlicy szkolnej co i raz powstają piękne zimowe krajobrazy, kolorowe karmniki, inne plastyczne prace, z zimą w roli głównej. W piątek 17.01, uczniowie klas I, mieli za zadanie stworzyć zimowy świat z wykorzystaniem waty. Zdjęcia najlepiej oddają zaangażowanie i zimowy klimat, za którym, jak się okazuje, wszyscy trochę tęsknimy. Trudnością dodatkową tych prac były drzewa- ręce, które w parach trzeba było sobie odrysować, a następnie wyciąć. Na obrazkach przeważają piękne bałwany, a waciany śnieg , jak prawdziwy puch, otula drzewa... Może uda nam się przywołać zimę choć na chwilę, choć na ferie....

 

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube