^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Fabryka bombek w świetlicy szkolnej

 

fabryka

W Mikołajki świetlica szkolna zmieniła się w Fabrykę Bombek - nasza akcja trwać będzie aż do szkolnego Meczu Charyta - tywnego (13 grudnia). Uczniowie świetlicy wyko - nują dekoracje świąte-czne, aby móc przekazać je organizatorom meczu. Materiały, które wykorzy- stujemy zostały podaro- wane świetlicy przez Rodziców - za co serdecznie dziękujemy!

 

Zapraszamy  do  galerii !!!

 

Mikołajki w świetlicy

Mikolajki startowaW piątek 6 grudnia odwiedził naszą szkołę Mikołaj. Świetlica szkolna od samego rana bawiła się śpiewając i pląsając mikołajkowe piosenki. Próbowaliśmy przywołać Mikołaja śpiewając "Santa Claus is coming in town", trzy razy za każdym razem coraz głośniej. Nasze zaproszenie zostało przyjęte :). Mikołaj zostawił cudny prezent przed drzwiami. Uczniowie otrzymali nowe śliczne niebieskie pufy, które zostały przyjęte z wielkim zachwytem i radością. Dziękujemy Mikołajowi za ten prezent.

 

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!!!

Barbórka

abrborka startoweSerdeczne podziękowania dla Pana Henryka Pokorskiego za wizytę  złożoną w naszej świetlicy szkolnej. Dziękujemy za prezentację górniczego munduru galowego oraz za kształcące i wychowawcze treści przekazane uczniom naszej szkoły. 
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i podarowane uczniom słodkości oraz autografy :-).
 

Dzień Pluszowego Misia - dniem poznawania zasad pierwszej pomocy

 

Mis startowaNajlepszą formą nauki dla najmłodszych jest zaba - wa. Kto z nas nie marzył o byciu superbohaterem? Dlatego wychowawcy świetlicy postanowili przekazać naszym uczniom super moc - czyli uczyć zasad ratowania ludzkiego życia. W zachwyt wprawiło nas entuzjastyczne i bardzo odważne podejście dzieci do tego tematu. Wszystkie zaprezentowane w tym dniu filmy edukacyjne zostały odebrane z wielkim zainteresowaniem. 
Zadaniem świetlicy szkolnej jest umożliwianie dzieciom zdobywania nowych kompetencji, nauki prawidłowych zachowań oraz skutecznego działania w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.  Nie poprzestajemy na jednym dniu - cdn.
 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube