^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

E-świetlica

swietlicaSzanowni Rodzice i Uczniowie,

świetlica szkolna jest miejscem spotkań, wspólnej zabawy, zajęć ruchowych i edukacji poprzez zabawę.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki nowoczesnej technologii już od dziś możemy zaproponować naszym uczniom wirtualny powrót do naszej świetlicowej rzeczywistości, która obfituje w zabawy, sport, edukację, a przede wszystkim pozytywną energię.

Oddajemy w ręce uczniów narzędzie do interaktywnej zabawy edukacyjnej. Przy wykorzystaniu nowoczesnej aplikacji Genial.ly wychowawczyni świetlicy Pani Małgorzata Kwiecień zorganizowała
z myślą naszych uczniach zajęcia tematyczne (sportowe, plastyczne, muzyczne, badawcze, przyrodnicze oraz logiczne). Każdy uczeń za pomocą jednego kliknięcia myszką dokonuje wyboru zabawy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Czytaj więcej: E-świetlica

Wszystko, co warto wiedzieć o Islandii

 Świetlica szkolna miała przyjemność gościć Hanię, Julię i Janka, którzy opowiedzieli nam wiele interesujących, a zarazem nieznanych uczniom faktów dotyczących życia na Islandii. Jako mieszkańcy tego fascynującego kraju, zachęcili nas wszystkich do podróży, a także do dalszego zgłębiania wiedzy na temat historii i kultury islandzkiej. Bardzo dziękujemy za to spotkanie i mówimy DO ZOBACZENIA :)

Cieszymy się, że uczniowie świetlicy szkolnej mieli możliwość w takiej właśnie formie poszerzać wiedzę oraz rozbudzać swoje zainteresowania.Islandia

Wiosenne wspomnienia ...

W zeszłym roku uczniowie świetlicy szkolnej stworzyli wyjątkowo wysoką i piękną kukłę. W przyszłym roku pobijemy ten rekord!

Wiosna2019

 Z okazji Dnia Wiosny 2020 roku - życzymy wszystkim zielonych pąków na drzewach, krokusów i przebiśniegów. Pod stopami ziemi, która zaczyna pachnieć, nad głową słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje.

Wiosny w przyrodzie i w życiu!

Dużo zdrowia

Walentynkowe drzewka

Walentynkowe drzewkaWychowawcy świetlicy kolejny raz przeprowadzili lubiane przez uczniów zajęcia prowadzone metodą EPR (edukacja przez ruch).  Sposób prowadzenia takich zajęć pobudza do działania całe ciało, rozbudza wyobraźnię i każdorazowo... efekt jest zaskakujący. Uczniowie w rytm muzyki wykonują różne polecenia nauczyciela, poczynając od gimnastyki rąk i głowy, poprzez rytmiczne zabawy z kartką, kończąc tańcem kredek. Tym razem najtrudniejszą okazała się część wycinania serduszek ze złożonej kartki. Ale po kilku próbach, okazało się, że każdy potrafi! Piękne walentynkowe drzewa zdobią teraz naszą świetlicę :)

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube