Fabryka bombek w świetlicy szkolnej

fabryka

W Mikołajki świetlica szkolna zmieniła się w Fabrykę Bombek - nasza akcja trwać będzie aż do szkolnego Meczu Charyta - tywnego (13 grudnia). Uczniowie świetlicy wyko - nują dekoracje świąte-czne, aby móc przekazać je organizatorom meczu. Materiały, które wykorzy- stujemy zostały podaro- wane świetlicy przez Rodziców - za co serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy  do  galerii !!!

Mikołajki w świetlicy

Mikolajki startowaW piątek 6 grudnia odwiedził naszą szkołę Mikołaj. Świetlica szkolna od samego rana bawiła się śpiewając i pląsając mikołajkowe piosenki. Próbowaliśmy przywołać Mikołaja śpiewając "Santa Claus is coming in town", trzy razy za każdym razem coraz głośniej. Nasze zaproszenie zostało przyjęte :). Mikołaj zostawił cudny prezent przed drzwiami. Uczniowie otrzymali nowe śliczne niebieskie pufy, które zostały przyjęte z wielkim zachwytem i radością. Dziękujemy Mikołajowi za ten prezent.

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!!!

Barbórka

abrborka startoweSerdeczne podziękowania dla Pana Henryka Pokorskiego za wizytę  złożoną w naszej świetlicy szkolnej. Dziękujemy za prezentację górniczego munduru galowego oraz za kształcące i wychowawcze treści przekazane uczniom naszej szkoły.
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i podarowane uczniom słodkości oraz autografy :-).

Dzień Pluszowego Misia - dniem poznawania zasad pierwszej pomocy

Mis startowaNajlepszą formą nauki dla najmłodszych jest zaba - wa. Kto z nas nie marzył o byciu superbohaterem? Dlatego wychowawcy świetlicy postanowili przekazać naszym uczniom super moc - czyli uczyć zasad ratowania ludzkiego życia. W zachwyt wprawiło nas entuzjastyczne i bardzo odważne podejście dzieci do tego tematu. Wszystkie zaprezentowane w tym dniu filmy edukacyjne zostały odebrane z wielkim zainteresowaniem.
Zadaniem świetlicy szkolnej jest umożliwianie dzieciom zdobywania nowych kompetencji, nauki prawidłowych zachowań oraz skutecznego działania w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach.  Nie poprzestajemy na jednym dniu - cdn.