^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wiosenne wspomnienia ...

W zeszłym roku uczniowie świetlicy szkolnej stworzyli wyjątkowo wysoką i piękną kukłę. W przyszłym roku pobijemy ten rekord!

Wiosna2019

 Z okazji Dnia Wiosny 2020 roku - życzymy wszystkim zielonych pąków na drzewach, krokusów i przebiśniegów. Pod stopami ziemi, która zaczyna pachnieć, nad głową słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie także grzeje.

Wiosny w przyrodzie i w życiu!

Dużo zdrowia

E-świetlica

swietlicawakacje

 

Wakacje tuż, tuż...wakacje

 

Dzień Dziecka z e-świetlicą:

eDD

 

Zapraszamy  w tym tygodniu:

maj swietlica

 

Galeria prac - ZAPRASZAMY!

galeria

Taniec w maju:

taniec

 

Propozycja na ten tydzień:

Muzykoterapia

Kolejne majowe propozycje:

akcja

 

E-świetlica w maju proponuje:

BIEDRONKI

 

E-świetlica zaprasza, w tym tygodniu:

 

Maj

 

Zapraszamy  do  zabawy:

 

20 kwietnia

Zapraszamy  do zabawy z e-świetlicą:swietlica01

Wasze przepisy na potrawy wielkanocne:

 

 

Zyczenia 

 

e świetlica

* PRZEDŚWIĄTECZNE ZABAWY  INTERAKTYWNE - Kliknij  w obrazek:

e wielkanoc

* ZAPRASZAMY  DO  ŚWIETLICOWEJ ZABAWY INTERAKTYWNEJ  - kliknij  w obrazek:

e zabawy

 

Wszystko, co warto wiedzieć o Islandii

 Świetlica szkolna miała przyjemność gościć Hanię, Julię i Janka, którzy opowiedzieli nam wiele interesujących, a zarazem nieznanych uczniom faktów dotyczących życia na Islandii. Jako mieszkańcy tego fascynującego kraju, zachęcili nas wszystkich do podróży, a także do dalszego zgłębiania wiedzy na temat historii i kultury islandzkiej. Bardzo dziękujemy za to spotkanie i mówimy DO ZOBACZENIA :)

Cieszymy się, że uczniowie świetlicy szkolnej mieli możliwość w takiej właśnie formie poszerzać wiedzę oraz rozbudzać swoje zainteresowania.Islandia

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube