Szanowni Państwo,
w najbliższy czwartek tj. 3 października świetlica szkolna organizuje dla uczniów klas pierwszych
i drugich - drugiej zmiany spacer wraz ze zwiedzaniem Kościoła św. Trójcy w Żórawinie.

Z przyjemnością informujemy, iż gościem a zarazem przewodnikiem wyprawy będzie dr Monika Bronowicka - historyk, edukatorka muzealna, przewodniczka miejska i blogerka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Zachęcamy do udziału wszystkich chętnych uczniów. Warunkiem jest zgoda Rodziców, której formularz zostanie rozdany uczniom we wtorek (wzór znajduje się również poniżej). Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych do środy - to ważne ze względów organizacyjnych (ustalenie liczby opiekunów wycieczki). Dziękujemy.
Plan zwiedzania:
godz. 8.15 - 9.00 - chętni uczniowie klas pierwszych
godz. 9.00 - 10.50- chętni uczniowie klas drugich

Prosimy o zapewnienie dzieciom ciepłych ubrań z uwagi na dość niską temperaturę w kościele.