^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Nadchodzące wydarzenia

Szanowni Państwo,
w najbliższy czwartek tj. 3 października świetlica szkolna organizuje dla uczniów klas pierwszych
i drugich - drugiej zmiany spacer wraz ze zwiedzaniem Kościoła św. Trójcy w Żórawinie.

Z przyjemnością informujemy, iż gościem a zarazem przewodnikiem wyprawy będzie dr Monika Bronowicka - historyk, edukatorka muzealna, przewodniczka miejska i blogerka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Zachęcamy do udziału wszystkich chętnych uczniów. Warunkiem jest zgoda Rodziców, której formularz zostanie rozdany uczniom we wtorek (wzór znajduje się również poniżej). Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych do środy - to ważne ze względów organizacyjnych (ustalenie liczby opiekunów wycieczki). Dziękujemy.
Plan zwiedzania:
godz. 8.15 - 9.00 - chętni uczniowie klas pierwszych
godz. 9.00 - 10.50- chętni uczniowie klas drugich

Prosimy o zapewnienie dzieciom ciepłych ubrań z uwagi na dość niską temperaturę w kościele.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube