Środa - wybieramy Samorząd Uczniowski

21 czerwca odbędą się wybory Dużego i Małego Samorządu Uczniowskiego.
Szkolna Komisja Wyborcza zarejestrowała 7 kandydatów z klas IV-VI i 9 kandydatów z klas I-III. Uprawnionym do głosowania są wszyscy uczniowie obecni w szkole w dniu wyborów.
Głosowanie odbywać się będzie na specjalnych kartach poprzez postawienie znaku X przy wybranym kandydacie.
Oficjalne wyniki wyborów zostaną przedstawione 22 czerwca podczas Gali Najlepszych Uczniów "Chrobrzyki 2017".
Samorząd będzie piastował swoją funkcję w roku szkolnym 2017/2018.

Odwołania do poniższej listy proszę składać w dniu jutrzejszym do godz. 10.00.

Duży Samorząd - kandydaci:

1. Marcel CIEŚLIK
2. Weronika GROSIAK
3. Borys HARĘŻA
4. Krystian KNIAT
5. Oliwia KOLIŃSKA
6. Hanna KUBIAK
7. Magdalena LIP
8. Natalia MARCINKIEWICZ
9. Maja MUCHA
10. Adrianna NETTER
11. Miłosz OLEWICZ
12. Nikola SOŁTYS
13. Marta TARNOGRODZKA
14. Victoria ZARZYCKA
15. Patrycja ZIELIŃSKA

Mały Samorząd - kandydaci:
1. Nikola NAHREBECKA
2. Zuzanna SOFIŃSKA
3. Natalia ŚPIEWAK
4. Martyna WILCZYŃSKA

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwać będzie Komisja Wyborcza w składzie: Marlena Klamka, Oliwia Kiełbasa, Jan Matyjas i Bartosz Kuriata.

Szkoła Muzyczna