Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W przyszłym tygodniu odbędą się wybory na przewodniczącego, zastępcę skarbnika i sekretarza szkoły. Będą to wybory w dwóch grupach:
- klasy 1-3 (mały samorząd)
- klasy 4-6 (duży samorząd)
(wybieramy łącznie 8 osób).

Uczniowie mogą prowadzić kampanię wyborczą w formach określonych w regulaminie (np. zakaz rozdawania ciasteczek).
Każdy kandydat musi otrzymać pozytywną opinię swojej klasy i wychowawcy.

Wybory odbędą się w środę i w ten sam dzień zostaną ogłoszone wyniki.
W czwartek podczas gali najlepszych uczniów zostanie zaprzysiężony zarząd samorządu i wręczone insygnia tej władzy.
Nowy samorząd będzie sprawował swoja funkcję od 1 września 2017 roku.

Szkoła Muzyczna