^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Dyskoteka karnawałowa

25.01.2017 o godzinie 16.00 dobyła się dyskoteka szkolna. Dyskoteka trwała aż trzy godziny. Wszyscy bawili się świetnie. Dziewczyny z piątych klas zadbały o wystrój sali a chłopcy z klasy Va puszczali muzykę. Nie zabrakło również konkursów, wszyscy bardzo chętnie brali w nich udział. W czasie dyskoteki były przerwy na których dzieci mogły zjeść pączki przygotowane przez Radę Rodziców. Został również rozstrzygnięty konkurs na najlepsze przebranie. Wybór był bardzo trudny ale ostatecznie wygrał "Lord Vader" - Kuba z klasy Va.

AK logo

Szkoła Muzyczna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube