Dyskoteka karnawałowa

25.01.2017 o godzinie 16.00 dobyła się dyskoteka szkolna. Dyskoteka trwała aż trzy godziny. Wszyscy bawili się świetnie. Dziewczyny z piątych klas zadbały o wystrój sali a chłopcy z klasy Va puszczali muzykę. Nie zabrakło również konkursów, wszyscy bardzo chętnie brali w nich udział. W czasie dyskoteki były przerwy na których dzieci mogły zjeść pączki przygotowane przez Radę Rodziców. Został również rozstrzygnięty konkurs na najlepsze przebranie. Wybór był bardzo trudny ale ostatecznie wygrał "Lord Vader" - Kuba z klasy Va.

Szkoła Muzyczna