^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Rada Rodziców w roku 2020/2021

W dniu 15.09.2020 r. odbyło się pierwsze spotkanie Rady Rodziców. 


Powołano Prezydium Rady, w skład którego weszli:
1. Anna Momot - przewodnicząca
2. Katarzyna Muchorowska - zastępca przewodniczącej
3. Małgorzata Kozłowska - skarbnik
4. Karolina Tarnowska - sekretarz

Powołano Komisję Rewizyjną w składzie:
1. Joanna Wandycz
2. Ewelina Jarosz
3. Marta Wawrzynów

Jednogłośnie ustalono wysokość dobrowolnej składki na rzecz Rady Rodziców, która wynosić będzie 60 zł od rodziny. Prosimy rodziców, którzy planują dokonanie wpłaty, aby uczynili to, w miarę możliwości do dnia 15.11.2020 r., ułatwi to planowanie wydatków na cały rok szkolny.

Dobrowolne wpłaty należy przelewać na konto Rady Rodziców 25957410282002001305500001, wpisując w tytule IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA oraz KLASĘ, pozwoli to na sporządzenie wykazu wpłat w poszczególnych oddziałach klasowych.

Najbliższe spotkanie RR odbędzie się 06.10.2020 r. o godz. 17.30, w budynku B. Zapraszamy do udziału.
                                                                                         Rada Rodziców 

 

CMI

AK logo

mini

 

 

Szkoła Muzyczna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube