Rada Rodziców w roku 2020/2021

W dniu 15.09.2020 r. odbyło się pierwsze spotkanie Rady Rodziców.

Powołano Prezydium Rady, w skład którego weszli:
1. Anna Momot - przewodnicząca
2. Katarzyna Muchorowska - zastępca przewodniczącej
3. Małgorzata Kozłowska - skarbnik
4. Karolina Tarnowska - sekretarz

Powołano Komisję Rewizyjną w składzie:
1. Joanna Wandycz
2. Ewelina Jarosz
3. Marta Wawrzynów

Jednogłośnie ustalono wysokość dobrowolnej składki na rzecz Rady Rodziców, która wynosić będzie 60 zł od rodziny. Prosimy rodziców, którzy planują dokonanie wpłaty, aby uczynili to, w miarę możliwości do dnia 15.11.2020 r., ułatwi to planowanie wydatków na cały rok szkolny.

Dobrowolne wpłaty należy przelewać na konto Rady Rodziców 25957410282002001305500001, wpisując w tytule IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA oraz KLASĘ, pozwoli to na sporządzenie wykazu wpłat w poszczególnych oddziałach klasowych.

Najbliższe spotkanie RR odbędzie się 06.10.2020 r. o godz. 17.30, w budynku B. Zapraszamy do udziału.

CMI

AK logo