Schody zdrowia

IMG 20190823 114540W ramach Promocji Zdrowia, w naszej szkole wraz z uczniami postanowiliśmy wykorzystać miejsce widoczne i często przez wszystkich uczęszczane. Na specjalnie przygotowanych planszach- naklejkach umieściliśmy hasła, o których każdy powinien codziennie pamiętać. W ten sposób powstały  Schody  Promujące  Zdrowe  Nawyki  i  Styl  Życia. Dopełnienie jest Piramida Zdrowego Żywienia Dzieci i Młodzieży. Mamy nadzieję, że teraz nikt nie zapomni jak należy postępować, by dbać o swoje zdrowie i cieszyć się długim życiem.

Efekt naszej pracy można obejrzeć tutaj: