^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Schody zdrowia

IMG 20190823 114540W ramach Promocji Zdrowia, w naszej szkole wraz z uczniami postanowiliśmy wykorzystać miejsce widoczne i często przez wszystkich uczęszczane. Na specjalnie przygotowanych planszach- naklejkach umieściliśmy hasła, o których każdy powinien codziennie pamiętać. W ten sposób powstały  Schody  Promujące  Zdrowe  Nawyki  i  Styl  Życia. Dopełnienie jest Piramida Zdrowego Żywienia Dzieci i Młodzieży. Mamy nadzieję, że teraz nikt nie zapomni jak należy postępować, by dbać o swoje zdrowie i cieszyć się długim życiem.

Efekt naszej pracy można obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=B2Cg5NEmbao&feature=youtu.be

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube