Truskawkowe szaleństwo

trus5 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się z wizytą do Gospodarstwa Rolnego  Pani Józefy Białek. Celem wyjazdu było nie tylko poznanie warzyw i owoców uprawianych przez właścicieli, ale także rozmowa na temat korzyści płynących z uprawy i spożywania ich w różnej postaci. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji, dzieci mogły między innymi zobaczyć maszyny rolnicze  oraz zapoznać się z pracą rolnika. Szczególną frajdą była pomoc przy zbiorze pysznych truskawek.

Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas oraz przekaz cennej wiedzy. Sezonowe owoce- truskawki i sok z jabłek bardzo wszystkim smakowały.

Dziękujemy za gościnność!