^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Projekty edukacyjneByć odpowiedzialnym Europejczykiem.
W ramach projektu powstanie przewodnik dydaktyczny dla klas 4-6 szkół podstawowych. Dzięki niemu nasza szkoła będzie nośnikiem integracji europejskiej wśród uczniów.
Szkoła współpracy
Celem działań w projekcie jest przekazanie wiedzy na temat roli i zadań samorządu uczniowskiego oraz rady rodziców, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i współpracy na terenie szkoły i przedszkola, a także wsparcie nauczycieli, uczniów i rodziców w tworzeniu wspólnej koalicji w szkole dla uczenia się, rozwoju i dorastania dzieci i młodzieży.
WF z klasą
Udział naszej szkoły w programie ”WF z klasą” przyniósł wiele korzyści, przede wszystkim odświeżenie spojrzenia na to, co dzieje się na wychowaniu fizycznym.
Opinie uczniów przyczyniły się do wprowadzenia zmian, które uatrakcyjniają lekcje wf-u, przyczyniają się do większego zaangażowania i zadowolenia uczniów.
Zielona flaga
Od roku 2013/14 nasza szkoła rozpoczęła starania o uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Ekologicznego "Zielona flaga" w ramach programu "Szkoły dla ekorozwoju".
W projekcie tym odbywa się szereg działań proekologicznych, związanych z recyklingiem odpadów, z bioróżnorodnością i zdrowym odżywianiem.Stań po zielonej stronie mocy
Założeniem akcji jest prowadzenie działań edukacyjnych i informacyjnych z zakresu selektywnej zbiórki odpadów oraz recyclingu, poprawy świadomości ekologicznej. Celem akcji jest zbiórka m.in.: płyt CD/DVD/BR, zużytych telefonów, baterii, ładowarek od telefonów, etui od płyt CD/DVD/BR, kabli, pilotów (od TV), pendrivów, dysków HDD, słuchawek itp.Lepsza szkoła
Uczniowie klas IV-VI uczestniczą w ogólnopolskim projekcie "Lepsza szkoła" przygotowującym ich do napisania sprawdzianu szóstoklasisty. Programy Wielki sprawdzian i Próbny sprawdzian, skorelowane z podręcznikami do nauczania języka polskiego „Między nami”, pozwalają ponadto porównać wyniki nauczania naszych uczniów z wynikami wojewódzkimi i ogólnopolskimi.

WS Certyfikat 1  CMI

AK logo

mini

 

 

Szkoła Muzyczna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube