Podziękowanie za wsparcie balu sylwestrowego

Szanowni Państwo,

Dzięki Państwa uczestnictwu w Sylwestrowym balu charytatywnym coraz bliżej realizacji stała się możliwość wybudowania ścieżki zdrowia dla dzieci na terenie naszej szkoły. Idea poprawnego rozwoju fizycznego jest bardzo ważna i co najważniejsze nadal dostrzegana przez ludzi takich jak Wy.

Sport i poprawny rozwój fizyczny to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju oraz samorealizacji. Jednak, aby realizowany był poprawnie, potrzebni są ludzie dobrej woli

Wybudowanie ścieżki zdrowia może przyczynić się do rozwoju młodych ludzi właśnie dzięki Państwu.

Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna. Cieszymy się, że są jeszcze w naszym regionie ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci począwszy od tych najmłodszych.

Dziękujemy następującym firmom i osobom:

Pan Prezes Mirosław Koska Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki w Żernikach Wielkich

Pan Józef Puć

Salon Kosmetyczny w Żórawinie -Pani Magdalena Fedeczko