Podziękowania za III Festyn Rodzinny

„Wszystko, co wielkie,
Jest wielkie przez serce.”
Cyprian Kamil Norwid

Dziękujemy wszystkim za bezinteresowne i godne naśladowania zaangażowanie w organizację tegorocznego Festynu szkolno-rodzinnego.

Dziękujemy:
Panu Janowi Żukowskiemu
Wójtowi Gminy Żórawina,

firmie SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina, Panu Przemysławowi Rokowi
właścicielowi restauracji "Pod dębami " w Milejowicach,

firmie "Terytorium" Sp. z o.o. Żórawina,

firmie Inwestrol IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno-Doświadczalne, Żórawina,

Grupie WILMAR Marek Wilczyński, S.K.A. Żórawina,

firmie Ogrody Paweł Olewicz,

Bankowi Spółdzielczemu w Kątach Wrocławskich oddział w Żórawinie,

firmie SGB BANK Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie,

Pani Monice Bagińskiej,

właścicielce Salonu Urody w Żórawinie,

Pani Irenie Kicie, właścicielce zakładu fryzjerskiego w Żórawinie,

Pani Agnieszce Gruszeckiej, kwiaciarnia Dekoratornia w Żórawinie,

Pani Magdalenie Sielczak-Rum, MESSA sklep chemiczny w Żórawinie,

Pani Monice Mitszak, gabinet makijażu i pielęgnacji paznokci w Żórawinie,

Pani Małgorzacie Rybskiej-Bielec, właścicielce gabinetu weterynaryjnego OptiVet w Żórawinie,

firmie McCain Poland Sp. z o.o. z Chociwela,

Muzeum Powozów z Galowic,

Panu Andrzejowi Orzechowskiemu, firmie Auer Polska z Turowa.

Szczególne podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH RODZICÓW zaangażowanych bezpośrednio w organizację Festynu oraz Panu Kacprowi Kasprzakowi i Panu Dariuszowi Gadzińskiemu za użyczenie sceny i profesjonalnego nagłośnienia oraz obsługę sprzętu nagłaśniającego,

Strażakom z OSP w Żórawinie,
Policjantom z Żórawiny,
Paniom Pielęgniarkom z ZOZ w Żórawinie,
zespołowi "Owocówki" za porywający występ,
pracownikom obsługi szkoły za nieocenioną pomoc.
Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nasze działania. Głęboko wierzymy, że okazywana nam siła serca będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra naszych Dzieci.

Uczniowie, Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne i Dyrekcja Szkoły

CMI