^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Bezpieczne ferie zimowe 2019

11W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi zapraszamy  do  zapoznania się
z materiałami  informacyjnymi  na temat bezpiecznego  zimowego  wypoczynku,        znajdującymi się w zakładce "Bezpieczne ferie".

Życzymy naszym uczniom radosnego, aktywnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczyku. Do szkoły wracamy 11 lutego 2019r.

 

 Drogi uczniu !!!

Ferie zimowe to wspaniały czas dla relaksu,

odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki.

Spędź te dwa tygodnie bezpiecznie.

----------------------------------------------------------------------------------------

Bądź rozsądny i unikaj zagrożeń !!!

Bezpieczne Ferie 2019

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Zapraszamy  do  zapoznania się z nastepującymi  materiały  informacyjnymi : 

Informacje GIS na temat zasad bezpieczeństwa w czasie zimowego  wypoczynku - w celu  zapoznania się z materiałem proszę kliknąć w zdjęcie poniżej :

 

bezpieczne ferie 2019 1 20190122 1356179913

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Patent na bezpieczne ferie - ulotka informacyjna

 

Deutschfreund 2018

14 listopada nasi uczniowie uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschfreund 2018. Najwyższe wyniki uzyskały: uczennica klasy 8b Kinga Małek (84,17% punktów możliwych do uzyskania) oraz Daria Małek z 7c (82,5% ).

Dyplomy uznania otrzymali także: Jagoda Sofińska z 6a za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach szóstych oraz Igor Formella z 5b za najlepszy wynik wśród uczniów klas piątych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach.

Konkurs recytatorski

Dnia 15 stycznia w klasie 1d odbył się klasowy konkurs recytatorski. Uczestnicy mieli za zadanie wybrać  dowolny wiersz z tomiku wierszy wypożyczonych z biblioteki szkolnej i zaprezentować go na forum klasy. Każda prezentacja była oceniana według następujących kryteriów: tempo, intonacja, interpretacja tekstu poetyckiego oraz znajomość tekstu. Uczestników oceniała komisja w składzie: pani Beata Moszonka oraz wychowawczyni klasy.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Mateusz Kluczyński

II miejsce – Zofia Procajło

III miejsce – Wiktor Garbowski

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

zDolny Ślązaczek - j.niemiecki

20 listopada w Szkole Podstawowej w Bielanach Wrocławskich odbył się etap powiatowy IV Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek.
Wzięły w nim udział Kinga i Daria Małek, Magdalena Lip oraz Krzysztof Madejek. Do części pisemnej etapu finałowego, który odbędzie się 21 stycznia 2019 we Wrocławiu, zakwalifikowała się Kinga Małek.
Szkoła Muzyczna

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube