RESTAURACJA ‘’POD DĘBAMI’’ BOGUMIŁA ROK

Pod Dębami logo

JADŁOSPIS  III

OD 14.10.2019 DO 18.10.2019

Zupa jarzynowa z kaszą jaglaną

Klopsiki z szynki w sosie pomidorowym

Kasza jęczmienna

Surówka z marchewki

Zupa szczawiowa

Indyk duszony w warzywach

Surówka z

Surówka z pomidora i papryki

1.3.7.9.

Barszcz czerwony

Naleśniki z serem

Owoc

kapuśniak

Risotto z kurczakiem i warzywami

owoc

Zupa zacierka

kotlet rybny

surówka z kiszonej kapusty

1,3,9,

Alergeny występujące w posiłkach:

1. Zboża zawierające gluten, 2. Skorupiaki i produkty pochodne, 3. Jaja i produkty pochodne,4. Ryby i produkty pochodne,5. Orzeszki ziemne (arachidowe),6. Soja i produkty pochodne,7. Mleko i produkty pochodne,8. Orzechy,9. Seler i produkty pochodne,10. Gorczyca i produkty pochodne,11. Nasiona sezamu i produkty pochodne,12. Dwutlenek siarki,13. Łubin,14. Mięczaki

OD 07.10.2019 DO 11.10.2019

Zupa pomidorowa z ryżęm

pierogi ruskie

kefir

ogórkowa

Kotlet schabowy

fasolka szparagowa

jarzynowa z brukselką

Łazanki z chudą kiełbaską kapustą i marchewką

Owoc sezonowy

Zupa fasolowa

gulasz wieprzowy

ryż

surówka z białej kapusty

zupa kalafiorowa

paluszki rybne z fileta mintaja

Ziemniaki

Surówka z buraczków

1,3,4,9,

Alergeny występujące w posiłkach:

AK logo

Szkoła Muzyczna