RESTAURACJA ‘’POD DĘBAMI’’ BOGUMIŁA ROK

Pod Dębami logo

JADŁOSPIS III

OD 09.12.2019 D0 13.12.2019

poniedziałek Zupa pomidorowa z ryżem 300ml : wywar drobiowy  przecier pomidorowy warzywa  śmietana  sól  pieprz (7.9.)   gulasz wieprzowy 120g : mięso wieprzowe  cebula mąka pszenna (1.) kasza jęczmienna 160g (1.)    surówka z kapusty pekińskiej 100g : kapusta  pomidor  papryka  olej  sól  pieprz
wtorek Rosół z makaronem 300ml : rosół drobiowy  makaron  warzywa  sól  pieprz (1.3.9.)Placki ziemniaczane 3szt. : ziemniaki  cebula  czosnek  jajka  mąka pszenna (1.3.)Kefir naturalny 150ml (7.)
środa Zupa grochowa 300ml : wywar drobiowy  groch  warzywa  mąka pszenna  sól  pieprz (1.9.)  Spaghetti bolognese 250g : makaron  mięso wieprzowe pomidory cebula  marchewka  sól  pieprz  ser żółty (1.3.7.) Owoc 1szt.
czwartek Barszcz czerwony 200ml : wywar drobiowy buraczki czerwone  ziemniaki  warzywa  śmietana  sól  pieprz (1.7.9.) gulasz z indyka 120g : mięso z indyka  cebula  marchewka  groszek  mąka pszenna  sól  pieprz (1.) yż 160g surówka z marchewki 100g : marchewka  jabłko  olej  sól  pieprz
piątek Zupa krupnik 300ml : wywar drobiowy  ziemniaki  kasza jęczmienna  warzywa  sól  pieprz (1.9.)   kotlet rybny z mintaja 100g : ryba  jajka  bułka pszenna  nać pietruszki  sól  pieprz (1.3.4.)        ziemniaki z koperkiem 160g   surówka z kiszonego ogórka 100g : ogórki  marchewka  cebula  olej  sól  pieprz

CMI

AK logo