RESTAURACJA ‘’POD DĘBAMI’’ BOGUMIŁA ROK

OD 20.01.2020 D0 24.01.2020

Zupa krupnik 300ml : wywar drobiowy

kasza jęczmienna  ziemniaki  warzywa

natka  pietruszki  sól  pieprz (1.9.)

makaron z serem na słodko 250g : makaron

ser biały  cukier (1.3.7.)

owoc 1 szt.

Zupa brokułowa 300ml : wywar drobiowy

brokuły  warzywa  sól  pieprz (1.9.)

kotlet z fileta 100g : mięso drobiowe

jajko  bułka pszenna  sól  pieprz (1.3.)

ziemniaki z koperkiem 160g

marchewka duszona z groszkiem 100g (1.)

Zupa żurek 300ml : zakwas  ziemniaki

jajko  warzywa  sól  pieprz (1.3.9.)

Pierogi z mięsem 6szt. : mąka pszenna

mięso wieprzowe i drobiowe cebula  sól  pieprz (1.)

Surówka z marchewki 100g : marchewka

jabłko  olej  sól  pieprz

Zupa ogórkowa 300ml : wywar drobiowy

ogórki kiszone  ziemniaki  koper

warzywa  sól  pieprz śmietana (1.7.9.)

udko pieczone 1 szt.                                                                                                               Ziemniaki z koperkiem 160g

Mizeria 100g : ogórki  cebula  śmietana  sól  pieprz (7.)

Zupa jarzynowa 300ml : wywar drobiowy

ziemniaki  warzywa  sól  pierz (1.9.)

Filet smażony z mintaja 100g : filet rybny

mąka  bułka tarta  jajko (1.3.4.)

Ziemniaki 160g

Surówka z białej kapusty 100g : kapusta marchewka