RESTAURACJA  ‘’POD DĘBAMI’’

1,3,7,9,

Zupa

jarzynowa

spaghetti z mięskiem, warzywami i żółtym serem

owoc sezonowy

1,3,7,9,

Barszcz czerwony

kotlet z piersi kurczaka

Ziemniaki

Marchewka duszona z groszkiem

1,3,9,

Zupa krupnik

Kotlet rybny z  mintaja

ziemniaki

surówka z kiszonych ogórków

1,3,4,9,

Alergeny występujące w posiłkach:

1. Zboża zawierające gluten, 2. Skorupiaki i produkty pochodne, 3. Jaja i produkty pochodne,4. Ryby i produkty pochodne,5. Orzeszki ziemne (arachidowe),6. Soja i produkty pochodne,7. Mleko i produkty pochodne,8. Orzechy,9. Seler i produkty pochodne,10. Gorczyca i produkty pochodne,11. Nasiona sezamu i produkty pochodne,12. Dwutlenek siarki,13. Łubin,14. Mięczaki

AK logo

Szkoła Muzyczna