^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Marlena Gadzińska w teledysku!

Marlena Gadzińska z klasy 4a wystąpiła w teledysku wokalistki Marii Heleny. Zapraszamy do oglądania oraz na fanpage Marii Heleny.

Maria Helena jest autorką muzyki i tekstów, urodzoną we Wrocławiu, a tworzącą w Leeds, UK. Muzyki słucha od najmłodszych lat, stąd jej różnorodne artystyczne inspiracje. Twórczość Marii Heleny to ciągle poszukiwanie - piosenka autorska, która nawiązuje do różnych gatunków, m.in. alternatywnego rock’a, folku, czy elektroniki. Jej teksty skupiają się na obrazach, opowieściach, emocjach.

Maria Helena tworzy razem ze współkompozytorem Wojtkiem Beszłejem (mieszkającym we Wrocławiu), który jest także producentem projektu. Marię Helenę i Wojtka łączą podobne gusta muzyczne, inspiracje i pomysły. Dzięki dobrodziejstwom technologii, odległość między Leeds a Wrocławiem nie jest przeszkodą w artystycznej współpracy.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube