^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wycieczka do Paczkowa

Paczków startowePodczas grudniowej wizyty w Paczkowie, nasi uczniowie mieli możliwość podziwiać średniowieczne obwarowania miejskie i jedną z najciekawszych świątyń obronnych w tej części Europy - kościół pod wezwaniem św. Jana Ewangelisty. Ponadto zwiedzili Metamuzeum Motoryzacji - interaktywne centrum techniki wraz z kolekcją zabytkowych aut. Tu w praktyce poznali prawa dynamiki i przeprowadzili ciekawe doświadczenia fizyczne. Na koniec odwiedzili

Muzeum Gazownictwa, gdzie na starych, oryginalnych urządzeniach poznali proces wytwarzania gazu oraz obejrzeli wystawy z kolekcjami gazomierzy i innymi eksponatami związanymi z gazownictwem. Już pojawiły się plany kolejnych podbojów Dolnego Śląska. Czy ponownie będzie to wyprawa na południe?

 

Zapraszamy  do  galerii zdjęć!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube