Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim

BardoStartoweSezon turystyczny za - kończyliśmy w rodzinnej atmosferze w Sudetach Środkowych. Członkowie SKT wraz z rodzicami i ro - dzeństwem wzięli udział w spływie pontonowym po Nysie Kłodzkiej. Pogoda jak zwykle dopisała, dobre humory również. Po ekscytującej rywa - lizacji wspólnie usiedliśmy do stołu, zajadając potrawy z grilla przygotowane przez rodziców. Zwieńczeniem wycieczki było zdobycie punktu widokowego, na który zaprowadziła nas jedna ze stromych ścieżek pątniczych doliną potoku Srebrnik przez Źródło Marii. Pełni wrażeń wróciliśmy pociągiem do domu i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne turystyczne przygody w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do  galerii zdjęć!!!