SKT w Osówce

Osowka startNowy sezon turystyczny rozpoczęliśmy wycieczką do Podziemnego Miasta Osówka. Nasi klubowicze pociągiem dojechali do Głuszycy Górnej a stamtąd czarnym szklakiem dotarli do niezwykłego Kompleksu. Na miejscu czekała ich trasa edukacyjna, gdzie podzieleni na drużyny, pod czujnym okiem przewodnika, zdobywali informacje na temat Osówki. Aby sprawdzić swoją wiedzę, musieli rozwiązać szereg zagadek przyrodniczych oraz historyczych. Zwycięzcy otrzymali medale a "przegrani" drobne, słodkie upominki. Na koniec, pozostało już tylko dotarcie na stację w Bartnicy – tym razem żółtym i niebieskim szlakiem. Pogoda jak zwykle dopisała, a piękne jesienne krajobrazy cieszyły nasze oczy i serca.

Zapraszamy do  galerii zdjęć!!!