SKT w "Jedlince"

zdjęcie główne23 lutego Szkolne Koło Turystyczne wyruszyło na podbój Gór Sowich. W miejscowości Jedlina Zdrój zwiedziliśmy zabytkowy pałacyk Jedlinka. Po jego wnętrzach oprowadzał nas przewodnik. Przybliżył on nam historię i architekturę obiektu. Później, uzbrojeni w mapy oraz GPS, wyruszyliśmy na poszukiwanie ukrytych flag. Na końcu trasy czekało ciepłe ognisko, na którym mogliśmy usmażyć pyszne kiełbaski. Po całym dniu wyzwań smakowały one naprawdę wyjątkowo.

Pełni wrażeń i trochę zmęczeni pociągiem wróciliśmy do domu. Już w drodze powrotnej zaczęły pojawiać się pytania "dokąd zaprowadzi nas kolejna, marcowa turystyczna przygoda?"