^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Szkolne Koło Turystyczne w Starej Kopalni w Wałbrzychu

10.11.2018r. Szkolne Koło Turystyczne wyruszyło z Boguszowa Gorce  do Starej Kopalni w Wałbrzychu. Początkowo zielony szlak prowadził nas Drogą Krzyżową Górniczego Trudu, który skłaniał do refleksji na temat historii regionu oraz trudów pracy jego mieszkańców. Na przełęczy Rosochatka  zmieniliśmy szlak na żółty, prowadzący bezpośrednio do Centrum Naukowego Stara Kopalnia. Tutaj przewodnik, górnik o 30-letnim stażu, wprowadził nas w tajniki pracy pod ziemią. Pasja, z jaką podchodził on do swojego zawodu, wywarła na nas niesamowite wrażenie.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube