^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Konkurs o Żołnierzach Wyklętych

Dnia 1 marca 2019r z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, uczniowie uczestniczyli w konkursie na ten temat. . Celem konkursu było przygotowanie prezentacji o wybranym bohaterze i przedstawienie go publiczności. W konkursie wzięło udział 13 zespołów i uczniów indywidualnych.

I miejsce zajął Marcel Cieślik z klasy VIA

II miejsce Antoni Juszczak z klasy IV C

III miejsce Ewa Stolecka ,Sara Popławska , Wiktoria Wróbel z klasy VIIIA

Wyróżnienia otrzymali:

 1. Natalia Olasz z klasy VA
 2. Kacper Targoni i Borys Haręża z klasy VIB

 Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube