Konkurs o Żołnierzach Wyklętych

Dnia 1 marca 2019r z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, uczniowie uczestniczyli w konkursie na ten temat. . Celem konkursu było przygotowanie prezentacji o wybranym bohaterze i przedstawienie go publiczności. W konkursie wzięło udział 13 zespołów i uczniów indywidualnych.

I miejsce zajął Marcel Cieślik z klasy VIA

II miejsce Antoni Juszczak z klasy IV C

III miejsce Ewa Stolecka ,Sara Popławska , Wiktoria Wróbel z klasy VIIIA

Wyróżnienia otrzymali:

1. Natalia Olasz z klasy VA
  2. Kacper Targoni i Borys Haręża z klasy VIB

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy.