^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Udany początek rozgrywek dla UKSu

Dzięki za przybycie na zjazd

W  pierwszym, historycznym dla Żórawiny ligowym turnieju piłki ręcznej chłopców podopieczni trenera Kubickiego wygrali dwa planowane na ten dzień spotkania.

 
Wyniki:
1. MSPR „SIÓDEMKA -HURAS ” II LEGNICA - UKS CHROBRY ŻÓRAWINA 7-21
2. UKS CHROBRY ŻÓRAWINA - UKS ŚNIADEK JELENIA GÓRA 15-4
 
Skład:

Jamroży, Mazurkiewicz- Pawełczyk 10, Tarnowski 7, Dłużeń 5 , Kozłowski 3, Matyjas 3, Suchodolski 3, , Badecki 2,  Zarzycki 2, Biłas 1, Mitszak 1, Szumski

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube