^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

UKS drugi u siebie

Nowy obraz 1 W rozgrywanym 20 września 2020 roku w hali sportowej przy ul. Kopernika turnieju chłopców z rocznika 2008-2009 UKS CHROBRY ŻÓRAWINA zajął drugie miejsce. Jedynie w meczu finałowym nasza ekipa uległa drużynie ŚKPR I Świdnica.

Podopieczni trenera Bartosza Kubickiego przygotowujący się do sezonu ligowego wygrali trzy z czterech rozgrywanych w tym dniu meczów.

Wyniki rozgrywek:

UKS Chrobry – WKS Śląsk Wrocław 13-11,

UKS Chrobry – ŚKRR II Świdnica 23-14,

Bór Oborniki Śląskie – UKS Chrobry 12-32,

ŚKPR I Świdnica – UKS Chrobry 22-9.

Bramki dla UKS-u zdobyli:

Mazurkiewicz, Jamroży – Tarnowski - 22, Witka - 17, Szumski - 8, Kozłowski - 8, Zarzycki - 7, Matyjas - 6, Dłużeń - 3, Badecki - 3, Sałata - 2, Biłas - 1, HirakUKSfoto

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube