UKS drugi u siebie

Nowy obraz 1 W rozgrywanym 20 września 2020 roku w hali sportowej przy ul. Kopernika turnieju chłopców z rocznika 2008-2009 UKS CHROBRY ŻÓRAWINA zajął drugie miejsce. Jedynie w meczu finałowym nasza ekipa uległa drużynie ŚKPR I Świdnica.

Podopieczni trenera Bartosza Kubickiego przygotowujący się do sezonu ligowego wygrali trzy z czterech rozgrywanych w tym dniu meczów.

Wyniki rozgrywek:

UKS Chrobry – WKS Śląsk Wrocław 13-11,

UKS Chrobry – ŚKRR II Świdnica 23-14,

Bór Oborniki Śląskie – UKS Chrobry 12-32,

ŚKPR I Świdnica – UKS Chrobry 22-9.

Bramki dla UKS-u zdobyli:

Mazurkiewicz, Jamroży – Tarnowski - 22, Witka - 17, Szumski - 8, Kozłowski - 8, Zarzycki - 7, Matyjas - 6, Dłużeń - 3, Badecki - 3, Sałata - 2, Biłas - 1, HirakUKSfoto