Zapisy do szkoły 2018/2019

Szanowni Państwo,
podejmowanie decyzji o miejscu kształcenia własnych dzieci jest sprawą trudną i wymagającą namysłu, zwłaszcza jeśli dzieje się to w warunkach przebudowy systemu edukacji. Pracownicy naszej szkoły starają się patrzeć na każdą zmianę jako na szansę stworzenia nowych, doskonalszych rozwiązań.

W poczuciu troski o to, aby zachować najlepsze praktyki, które udało się już wypracować w naszej szkole, a jednocześnie szukając wciąż nowych, innowacyjnych rozwiązań w procesie dydaktycznyczno-wychowawczym, chcemy we współpracy z Państwem stworzyć optymalne warunki do rozwoju Waszych dzieci. W naszej codziennej dydaktycznej pracy wciąż stawiamy pytania: jak efektywniej wspierać rodziców w trudzie wychowania, jak uczyć dzieci, żeby samodzielnie wzrastały nie tylko w latach, ale i w mądrości.

Atutem naszej Szkoły jest doświadczona i współpracująca ze sobą kadra, znakomita opieka edukacyjna i pedagogiczna, nowoczesne zaplecze dydaktyczne a przede wszystkim środowisko jakie staramy się tworzyć, budując współpracę między nauczycielami, rodzicami i uczniami. Szczególnie ważne są nasze doświadczenia i sukcesy, wiążące się z przygotowywaniem uczniów do konkursów, zawodów i różnego rodzaju rywalizacji.

Chcemy, żeby wyróżnikami naszej szkoły były:
- liczne innowacje pedagogiczne,
- własne zaplecze sportowe i nauczyciele, dbający o wszechstronny rozwój i zdrowie fizyczne dzieci,
- podwójne wychowawstwo w klasach, opieka edukacyjna i pedagogiczna, bogaty program zajęć dodatkowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły.

Grono Pedagogiczne i Dyrekcja Szkoły

Harmonogram rekrutacji w załączonym zarządzeniu Wójta Gminy Żórawina.
Za rekrutację odpowiada Komisja do spraw rekrutacji powołany zarządzeniem dyrektora szkoły. Komisja ustala harmonogram, tworzy listę dzieci zakwalifikowanych/przyjętych do szkoły.
W roku szkolnym 2018/2019 do klasy pierwszej zostaną przyjęte dzieci urodzone w roku 2011, a do oddziału przedszkolnego dzieci urodzone w 2012 - i w miarę wolnych miejsc później. Planowane jest utworzenie dwóch oddziałów przedszkolnych i trzech oddziałów klas pierwszych.

1. Zarządzenie Wójta
2. Rekrutacja do oddziału przedszkolnego - "zerówka"
3. Rekrutacja do klasy pierwszej.

4. Zarządzenie dyrektora wraz z formularzami wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i klasy 1

Dokumenty do pobrania:

Wnioski:
1. Zgłoszenie do oddziału przedszkolnego dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły - pobierz
2. Wniosek do oddziału przedszkolnego dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły – pobierz
3. Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły - pobierz
4. Wniosek do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły - pobierz

5. Rekrutacja do klasy sportowej - regulamin i formularze - pobierz

II. Załączniki

Dla kandydatów spoza obwodu szkoły:
1. Oświadczenie o zamieszkaniu - pobierz
2. Oświadczenie o wielodzietności - pobierz
3. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dzieci - pobierz
4. Oświadczenie o podatku od osób fizycznych – pobierz
5. Oświadczenie o miejscu pracy - pobierz
6. Oświadczenie o podatku rolnym - pobierz

Dla kandydatów z obwodu szkoły:
7. Deklaracja woli zapisu dziecka do placówki - pobierz

Do wniosków kandydatów do klas I należy dołączyć fotografię.