Zapisy do szkoły 2017/2018

Ważne dokumenty

Zarządzenie wójta - rekrutacja
Zasady rekrutacji do kl. 1
Zasady rekrutacji do oddziału przedszkolnego
Uchwała Rady Gminy - kryteria rekrutacyjne

Zarządzenie - Regulamin rekrutacji - str. 1, str. 2, str. 3, str. 4, str. 5
Zarządzenie - komisja rekrutacyjna - str. 1, str. 2

Dokumenty do pobrania:

I. Wnioski:
1. Wniosek do oddziału przedszkolnego dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły - pobierz
2. Wniosek do oddziału przedszkolnego dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły – pobierz
3. Wniosek do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły - pobierz
4. Wniosek do klasy pierwszej dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły - pobierz

II. Załączniki
1. Oświadczenie o zamieszkaniu - pobierz
2. Oświadczenie o wielodzietności - pobierz
3. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dzieci - pobierz
4. Oświadczenie o podatku od osób fizycznych – pobierz
5. Oświadczenie o miejscu pracy - pobierz
6. Oświadczenie o podatku rolnym - pobierz
7. Deklaracja woli zapisu dziecka do placówki - pobierz

Do wniosków kandydatów do klas I należy dołączyć fotografię.