Wybory do Samorządu Uczniowskiego

4 czerwca 2018 r. odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Wybierzemy przewodniczącego i dwóch zastępców. Będą to wybory w dwóch grupach:
- klasy 1-3 (mały samorząd)
- klasy 4-8 (duży samorząd)
(wybieramy łącznie 6 osób).

Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie szkoły?
Chcesz coś zmienić?
Masz fajne pomysły?
Jesteś społecznikiem i chcesz coś zrobić dla innych?
Jesteś przykładem dla innych bo masz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania?
Zgłoś własną kandydaturę lub innego ucznia aktywistę jako kandydata do samorządu uczniowskiego naszej szkoły.

Zgłoś własną kandydaturę lub innego ucznia aktywistę jako kandydata do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. W czasie zebrania klasowego wyłońcie po 3 kandydatów – przedstawicieli klas.

Każdy kandydat musi otrzymać pozytywną opinię swojej klasy i wychowawcy.

UWAGA!!!
Każda osoba zgłaszająca swoją kandydaturę zobowiązana jest do przygotowania plakatu wyborczego, na którym napisze kilka słów o sobie i swojej kampanii wyborczej.

We wtorek podczas gali najlepszych uczniów zostanie zaprzysiężony zarząd samorządu i wręczone insygnia tej władzy.
Nowy samorząd będzie sprawował swoja funkcję od 3 września 2018 roku.
Prowadzenie kampanii wyborczej na terenie szkoły powinno być kulturalne, bez użycia siły, nie zakłócać prowadzenia lekcji.
Nie można uwłaczać godności, obrażać i oczerniać innych.