^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

WARSZTATY SLIME

Tworzenie slime, czyli mas plastycznych z różnych - dostępnych powszechnie preparatów - to ostatnio jedno z ulubionych zajęć kreatywnych dla dzieci. Ciągnące, świecące lub puszyste...glutki. Tworzenie slime-ów to jednak nie tylko super zabawa, ale okazja aby poznać świat chemicznych eksperymentów. 09 listopada w Szkole Podstawowej w Żórawinie odbyły się pierwsze warsztaty dla uczniów z tworzenia własnego slime.

W kreatywnej zabawie wzięła udział prawie cała klasa 4a. Dzieci uczestniczyły w szalonej podróży do barwnego świata chemicznych glutków. Jedną z głównych atrakcji były oczywiście SLIME!  Wszyscy przystąpili do produkcji własnych, ciągnących się glutków w ulubionym kolorze. Pamiątkowe SLIMowe stworki dzieci zabrały do domu. Zabawa różnego rodzaju masami to świetne zajęcie, które oddziałuje na zmysł dotyku, przez co korzystnie wpływa na integrację sensoryczną u dziecka. 

Było kolorowo, pachnąco i radośnie!                  

Zapraszamy do wspólnego brudzenia się i miłego spędzenia czasu

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube