^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

I Ty możesz zostać mistrzem ...

Dnia 11.02.2014 roku dwie uczennice naszej szkoły Małgorzata Wieczorkiewicz oraz Martyna Abramczyk wzięły udział w finale VII Konkursu Humanistycznego „I Ty możesz zostać mistrzem nie tylko literatury polskiej”.
Zadaniem uczestniczek było przygotowanie prezentacji multimedialnej do napisanej przez siebie baśni inspirowanej dziełem malarskim, a także zainscenizowanie jej przed publicznością.
Aula Zespołu Szkół w Łozinie, który jest organizatorem konkursu, zgromadziła dwudziestu finalistów, ich nauczycieli oraz wielu rodziców. W jury zasiadł między innymi profesor Adam Jezierski prorektor Uniwersytetu Wrocławskiego, instytucji, która od kilku lat (wraz z Muzeum Narodowym we Wrocławiu) jest patronem konkursu.
Wśród nagrodzonych uczestników znalazła się Małgosia Wieczorkiewicz. Otrzymane przez nią wyróżnienie cieszy tym bardziej, że była jedyną czwartoklasistką w tym gronie.
Małgosiu, gratulujemy i czekamy na następne sukcesy!

Zapraszamy do galerii

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube