Rekrutacja do szkoły - rok 2014/2015

W związki z licznymi zapytaniami związanymi z zapisami dzieci do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego naszej szkoły informujemy:
Szkoła rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń od 3 marca 2014 roku (poniedziałek po feriach) do 28 marca 2014 roku. Wtedy też zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły, jak i w miejscach przeznaczonych na ogłoszenia, regulamin oraz karty zgłoszeń i rekrutacji.

Z wielką przyjemnością informujemy również, że w podobnym terminie po raz pierwszy w naszej szkole, będzie przeprowadzona rekrutacja do IV klasy – klasy sportowej (piłka nożna).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt : 71 3165132.