^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Rekrutacja do szkoły - rok 2014/2015

W związki z licznymi zapytaniami związanymi z zapisami dzieci do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego naszej szkoły informujemy:
Szkoła rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń od 3 marca 2014 roku (poniedziałek po feriach) do 28 marca 2014 roku. Wtedy też zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły, jak i w miejscach przeznaczonych na ogłoszenia, regulamin oraz karty zgłoszeń i rekrutacji.

Z wielką przyjemnością informujemy również, że w podobnym terminie po raz pierwszy w naszej szkole, będzie przeprowadzona rekrutacja do IV klasy – klasy sportowej (piłka nożna).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt : 71 3165132.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube