^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Pasowanie na ucznia

5 listopada uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Tegoroczna uroczystość odbyła się w nieco innej formie niż dotychczasowe. Ze względu na panującą pandemię, dzieciom, w tym ważnym dniu, nie mogli towarzyszyć ich rodzice. Ślubowanie odbyło się w obecności wychowawców, pani pedagog oraz pani psycholog. Pierwszoklasiści najpierw zaprezentowali program artystyczny, po czym ślubowali godnie reprezentować szkołę, być wzorowymi uczniami i dobrymi Polakami. Symbolicznego pasowania na ucznia dokonała pani wicedyrektor Agnieszka Murawska. Dzieci otrzymały dyplomy oraz medale, a następnie udały się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Mimo wyjątkowych okoliczności, każdą buzię zdobił promienisty, szeroki uśmiech.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube