Pasowanie na ucznia

5 listopada uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Tegoroczna uroczystość odbyła się w nieco innej formie niż dotychczasowe. Ze względu na panującą pandemię, dzieciom, w tym ważnym dniu, nie mogli towarzyszyć ich rodzice. Ślubowanie odbyło się w obecności wychowawców, pani pedagog oraz pani psycholog. Pierwszoklasiści najpierw zaprezentowali program artystyczny, po czym ślubowali godnie reprezentować szkołę, być wzorowymi uczniami i dobrymi Polakami. Symbolicznego pasowania na ucznia dokonała pani wicedyrektor Agnieszka Murawska. Dzieci otrzymały dyplomy oraz medale, a następnie udały się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Mimo wyjątkowych okoliczności, każdą buzię zdobił promienisty, szeroki uśmiech.