zDolny Ślązak - kwalifikacja do etapu powiatowego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością i dumą przedstawiam uczniów naszej szkoły, którzy z poszczególnych przedmiotów zakwalifikowali się do etapu powiatowego trudnego konkursu zDolny Ślązaczek:
J. polski:
- Wiktoria Nadziak 8Azdolny slazak
- Julia Stolecka 8A
Matematyka:
- Katarzyna Bielec 8A
- Wiktoria Nadziak 8A
- Natalia Olasz 7A
J. angielski:
- Emilia Komorowska 8C
- Magdalena Lip 8C
Historia:
- Magdalena Lip 8C
- Eryk Piejko 7B
Fizyka:
- Kacper Barcikowski 8A
Biologia:
- Katarzyna Bielec 8A
- Marcel Cieślik 8A
- Natalia Olasz 7A
- Jagoda Sofińska 8A
To wielki sukces ! Nigdy grupa uczniów przechodząca do etapu powiatowego nie była tak liczna. Tym bardziej, mam nadzieję, zmobilizuje to uczniów i nauczycieli do pracy, by nie zatrzymać się na etapie powiatowym. Bardzo Was do tego zachęcam i proszę - nie bójcie się ciężkiej pracy, bo korzenie wiedzy są gorzkie, ale owoce bardzo słodkie.  I naprawdę warto w nich zasmakować.