^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

zDolny Ślązak - kwalifikacja do etapu powiatowego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością i dumą przedstawiam uczniów naszej szkoły, którzy z poszczególnych przedmiotów zakwalifikowali się do etapu powiatowego trudnego konkursu zDolny Ślązaczek:
J. polski:
- Wiktoria Nadziak 8Azdolny slazak
- Julia Stolecka 8A
Matematyka:
- Katarzyna Bielec 8A
- Wiktoria Nadziak 8A
- Natalia Olasz 7A
J. angielski:
- Emilia Komorowska 8C
- Magdalena Lip 8C
Historia:
- Magdalena Lip 8C
- Eryk Piejko 7B
Fizyka:
- Kacper Barcikowski 8A
Biologia:
- Katarzyna Bielec 8A
- Marcel Cieślik 8A
- Natalia Olasz 7A
- Jagoda Sofińska 8A
To wielki sukces ! Nigdy grupa uczniów przechodząca do etapu powiatowego nie była tak liczna. Tym bardziej, mam nadzieję, zmobilizuje to uczniów i nauczycieli do pracy, by nie zatrzymać się na etapie powiatowym. Bardzo Was do tego zachęcam i proszę - nie bójcie się ciężkiej pracy, bo korzenie wiedzy są gorzkie, ale owoce bardzo słodkie.  I naprawdę warto w nich zasmakować.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube