^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Europejski Dzień Języków Obcych

edj29 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Jest to międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy, obchodzone w całej Europie corocznie 26 września. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. Według pomysłu naszych anglistek, pani Ani Łukasik i pani Marii Marciniak każda klasa wylosowała jeden język i nagrała filmik prezentujący pozdrowienia, wiersze, piosenki, tańce, itp. w tym języku. Filmy nagrywały klasy 4-8, ale włączyła się również świetlica z maluchami, którzy świetnie zaprezentowali wybrane języki. Praca nad językami obcymi była dla naszych uczniów okazją do poznania bliżej wybranych krajów europejskich, ich kultury, zabytków, zwyczajów, ciekawostek itd. Zapraszamy do obejrzenia filmu, którego aktorami i reżyserami są nasi uczniowie.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube