^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego kl. 4 - 8

Dnia 01.10.2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4 - 8.
W skład komisji liczącej głosy weszli opiekunowie Samorządu - pani Elżbieta Wudzińska i pan Adam Bęben oraz przewodnicząca poprzedniego Samorządu - Alicja Maziak. Największą liczbę głosów zdobyła Justyna Turowska 6a i tym samym obejmuje funkcję Przewodniczącej.

Następni, pod względem ilości zdobytych głosów byli: Helena Jankowska 4c - nowa Wiceprzewodnicząca oraz Krzysztof Stolecki - drugi Wiceprzewodniczący.

Jako Opiekunowie Samorządu serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom biorącym udział w wyborach i jednocześnie gratulujemy Waszej prospołecznej postawy.
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube