Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego kl. 4 - 8

Dnia 01.10.2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4 - 8.
W skład komisji liczącej głosy weszli opiekunowie Samorządu - pani Elżbieta Wudzińska i pan Adam Bęben oraz przewodnicząca poprzedniego Samorządu - Alicja Maziak. Największą liczbę głosów zdobyła Justyna Turowska 6a i tym samym obejmuje funkcję Przewodniczącej.

Następni, pod względem ilości zdobytych głosów byli: Helena Jankowska 4c - nowa Wiceprzewodnicząca oraz Krzysztof Stolecki - drugi Wiceprzewodniczący.

Jako Opiekunowie Samorządu serdecznie dziękujemy wszystkim kandydatom biorącym udział w wyborach i jednocześnie gratulujemy Waszej prospołecznej postawy.