Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni  Państwo,

w związku  z trudną sytuacją sanitarno - epidemiologiczną, w jakiej  przyszło  nam rozpoczynać ten rok  szkolny, zwracamy  się do Państwa z gorącą prośbą o współpracę i  wyrozumiałość. Wszystkie podjęte przez nas decyzje i  działania opieramy o  obowiązujące przepisy, a priorytetem jest  dla nas bezpieczeństwo naszych  uczniów.

rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego klas   0 - 3

Rozpoczęcie roku szkolnego klas 0 - 3 odbędzie się w dniu 01.09.2020r. roku z podziałem godzinowym:

klasa 1a sala numer 30

klasa 1b sala numer 41

klasa 1c sala numer 37

klasa 1d sala numer 39

klasa 2a sala numer 30

klasa 2b sala numer 5

klasa 2c sala numer 39

klasa 2d sala numer 34

klasa 2e sala numer 33

klasa 3a sala numer 32

klasa 3b sala numer 34

klasa 3c sala numer 5

klasa 3d sala numer 33

klasa 3e sala numer 37

Grupy 0a i 0b rok szkolny rozpoczynają o godzinie 9.00.

Spotkanie z wychowawcami grup przy wejściu bocznym szkoły (wejście dla zerówek).

Dzieci klas 0 - 3 spotykają się z wychowawcami przed budynkiem szkoły i przechodzą do sal lekcyjnych. Rodziców prosimy o pozostanie poza budynkiem szkolnym.

Po zakończonych spotkaniach wychowawcy odprowadzają dzieci przed budynek szkoły.

Ze względu na zaistniałą sytuację prosimy o indywidualny odbiór dziecka. W przypadku braku takiej możliwości, dzieci będą mogły odjechać autobusem szkolnym o godzinie 11:00.

Rozpoczęcie roku szkolnego klas 4-8

Rozpoczęcie roku szkolnego klas 4-8 odbędzie się w dniu 01 września 2020 roku w godzinach 9:00-10:30.

Uczniowie, zachowując dystans społeczny, czekają przed szkołą na swoich wychowawców o godzinie 9:00. Bardzo prosimy o obowiązkowe posiadanie maseczek.