^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Spotkanie organizacyjne rodziców uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 31.08.2020r. roku o godzinie :

16.30 - 17.00 klasy 1a oraz 1b

17.15 - 17.45 klasy 1c oraz 1d

Grupa zero A spotyka się o  godz. 17:30

Grupa zero B spotyka się o  godz. 18:00

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju, prosimy aby na spotkanie przybył jeden z opiekunów.

Spotkanie odbędzie się przed wejściem głównym do budynku szkolnego klas młodszych.

Prosimy o przemyślenie kwestii zapisu dzieci do świetlicy szkolnej, odjazdu autobusem szkolnym oraz korzystania z obiadów. Taka informacja będzie potrzebna wychowawcom w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

W czasie spotkania prosimy o zachowanie dystansu społecznego i posiadanie maseczek.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube