Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

uwagakomunikatSzanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

bardzo proszę o rozważne i odpowiedzialne decyzje związane z odbiorem świadectwa swojego dziecka. Jeżeli dziecko nie zmienia szkoły, to wskazane byłoby odebranie świadectwa we wrześniowym terminie. Do tego czasu świadectwo ucznia będzie przechowywane w jego aktach szkolnych.

W dniu 26 czerwca 2020 roku świadectwa powinni odebrać tylko absolwenci szkoły.

Nauczyciele poszczególnych etapów edukacyjnych są przygotowani na wydanie świadectw uczniom w dniu 26 czerwca 2020 roku, ale na ten moment nie zachodzi konieczność ich odbioru.

WYDANIE ŚWIADECTW ABSOLWENTOM SZKOŁY

W związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną informuję, że wydanie świadectw ukończenia szkoły uczniom klas ósmych, odbędzie się 26 czerwca 2020 roku, w hali sportowej, w następującym porządku:

klasa VIII A godz. 8.15 do 8.45

15 minut – przerwa (dezynfekcja pomieszczenia, wietrzenie)

klasa VIII B godz. 9.00 do 9.30

15 minut – przerwa (dezynfekcja pomieszczenia, wietrzenie)

Klasa VIII C godz. 9.45 do 10.15

W hali będzie przygotowana strefa dla każdego ucznia z zachowaniem obowiązującego dystansu, przemieszczanie się osób będzie odbywać zgodnie z planem zamieszczonym przy głównym wejściu do hali (recepcja). Proszę o stosowanie się do wszelkich zaleceń nauczycieli i  pracowników obsługi.

W trosce o zdrowie uczniów i  nauczycieli  nie przewidujemy wręczania uczniom nagród książkowych, pamiątek itp. Przekazywane będą tylko świadectwa i jednemu z absolwentów zgodnie z tradycją szkoły symbol srebrnej tarczy.

W przypadku chęci przekazania nauczycielom, pracownikom szkoły wyrazów swojej wdzięczności czy szacunku proszę korzystać z dziennika elektronicznego.

Ze względów bezpieczeństwa oraz organizacyjnych prosimy o punktualne przybycie i opuszczanie hali.

Przypominamy również, że:

- zaleca się, aby uczniowie korzystali z ochrony nosa i  ust podczas spotkania, rodzice zapewniają środki ochrony indywidualnej,

- przed wejściem na teren hali wszyscy dezynfekują ręce,

- rodzice towarzyszący swoim dzieciom w tym dniu (tylko w razie bezwzględnej konieczności), wchodzą jedynie do wyznaczonej strefy i uczestniczą w spotkaniu tylko jako obserwatorzy,

- każdy uczeń musi pisemnie potwierdzić odbiór świadectwa, dlatego każdy przynosi własny długopis,

- po zakończonym spotkaniu w pierwszej kolejności rodzice, następnie na znak obsługi, uczniowie opuszczają halę bocznym wyjściem.

Lucyna Wasinkiewicz