^Do góry
 • 1 Ania
  Dzięki nauce w tej szkole mogłam bez trudu poradzić sobie w gimnazjum! Nauczyciele mieli rację, gdy mówili, że wszystko to czego się nauczę przyda się w nowej szkole.
 • 2 Bartek
  To w tej szkole znalazłem prawdziwych przyjaciół, z którymi trzymam się dalej! Z niektórymi spotykamy się po lekcjach i wspominamy czasy podstawówki.
 • 3 Justynka
  W tej szkole zawsze czuję się bezpiecznie. Nie grozi mi nic złego ze strony starszych klas. Wszyscy dbają o to, aby nic się nie wydarzyło. Bardzo dobrze wspominam też wycieczki, na których poznałam wiele ciekawych miejsc.
 • 4 Filip
  W szkole są super nauczyciele, zawsze mogę na nich liczyć, gdy czegoś nie umiem. Ja nie lubię się za bardzo uczyć, ale oni zachęcają mnie do tego.
 • 5 Weronika
  Dzięki tej szkole znam ortografię, umiem liczyć, znam przyrodę, historię, uprawiam sport i wiem jak sobie radzić w życiu...
baner

Konsultacje dla rodziców

Szanowni Państwo,konsultacje
mając świadomość, iż konsultacje dot. edukacji oraz postępów uczniów odbywają się w aktualnej sytuacji w trybie ciągłym, a jednocześnie działając zgodnie z kalendarzem zaplanowanych działań , ogłaszamy, iż we wtorek 19 maja 2020 odbędą się konsultacje, w formie zdalnej w godzinach 17.00-18.00.

W tym czasie będzie można skontaktować się z nauczycielami poprzez wiadomości na Librusie, kontakt telefoniczny (numer telefonu będzie podany indywidualne w wiadomości do rodziców i opiekunów) lub kontakt online poprzez platformę Microsoft Teams.
Serdecznie zapraszamy .


                Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu w czasie konsultacji,

                 Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Żórawinie Rights Reserved.


Facebook youtube